21 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Bziance zostały zaprezentowane Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły, pod opieką s. Weroniki Jurczak i p. Justyny Łach.

Miłym zaskoczeniem był fakt, że mimo nietypowej pory (g. 10.00) tak wielu rodziców przyszło, by zobaczyć spektakl.  Wszystkim bardzo podobał się występ naszych uczniów, którzy wcielając się w role rożnych polskich Świętych, Maryi, Józefa, Królów i Aniołków przypomnieli wszystkim na czym polega istota Świat Bożego Narodzenia.

Po Jasełkach uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do swoich klas, by przeżyć swoją „klasową wigilię”. W szkole zebrali się także wszyscy pracownicy szkoły, by wspólnie podzielć się opłatkiem, przeżyć szkolną Wigilię i pokolędować.

Zdjęcia dostępne w galerii Szkoła Podstawowa.

Jasełka